Zaznacz stronę

Dnia 10 marca otrzymaliśmy od władz naszego miasta w nieodpłatne użyczenie dom- pół bliźniaka przy ulicy Zakładowej 11A  w Lublinie( za kościołem Pallotynów, boczna ul. gen Zajączka).

   Obecnie przygotowaliśmy dokumentację projektową potrzebną do remontu domu przy ul. Zakładowej 11A w Lublinie. Pracę społeczną wykonało dwóch architektów i  otrzymaliśmy już projekt do adaptacji domu o powierzchni użytkowej 181 m z posadowieniem windy. Mamy już zgodę od władz miasta na przeprowadzenie tego koniecznego remontu.

 

   Mamy już potrzebne środki na zatrudnienie firmy budowlanej, brakuje nam 114 500 na windę, 60 000 na wybudowanie szybu windowego i 200 000 na materiały budowlane. Jesteśmy już po rozmowach z wykonawcą tego remontu.

 

    Jeśli podoba się Państwu nasze społeczne działanie prosimy o regularne wsparcie tej inicjatywy poprzez regularne wpłacanie na nasze konto małej stałej kwoty, która zbuduje nasz duży budżet. Potrzebujemy 11450 osób, które wpłacą po 10 zł, żeby zakupić windę.

 

    I Ty możesz być „darczyńcą” i pomóc nam zakupić tę windę, która jest niezbędnym urządzeniem, żeby ten dom spełniał standardy opieki nad osobami starszymi, którzy nie mają tyle sił, co 40-latkowie, czy ludzie młodzi.